- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Червен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за захарен памук |
| Функции | Защита против прегряване, Индикаторна светлина |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Ключови характеристики | Анти плъзгаща система, Система за безопасност |
| Височина | 29.3 cm |
| Ширина | 29.3 cm |
| Дължина | 18.1 cm |
| Диаметър на повърхността за готвене | 30 cm |
| Гаранция | 24 месеца |