- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή για μαλλί της γριάς |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Λυχνία ένδειξης |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Σύστημα ασφαλείας |
| Υψος | 29.3 cm |
| Πλάτος | 29.3 cm |
| Μήκος | 18.1 cm |
| Διάμετρος επιφάνειας μαγειρέματος | 30 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |