- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic, Oţel |
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Bumbac |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Caracteristici cheie | Sistemul anti-alunecare, Sistem de siguranță |
| Inaltime | 29.3 cm |
| Latime | 29.3 cm |
| Lungime | 18.1 cm |
| Diametru suprafata gatire | 30 cm |
| Garanție | 24 luni |