- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Мощност: 1000 W
- Незалепващо покритие
- Размери: 18.5 X 23.5 X 11 см
- Индикаторни лампи
- Нехлъзгащи крачета
- Студена дръжка
- Навиване на кабела
- Материал: алуминий
- Цвят: червен
- Форма на изпичане: сърце
- Размер на плочата: 18 см
Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Червен |
| Материал интериор | Алуминий |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Гофретник |
| Мощност | 1000 W |
| Функции | Защита против прегряване, Индикаторна светлина |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Ключови характеристики | Светлинен индикатор, Незалепваща вътрешна повърхност, Система за съхранение на кабела |
| Височина | 11 cm |
| Ширина | 18.5 cm |
| Дължина | 23.5 cm |
| Диаметър на повърхността за готвене | 18 cm |
| Гаранция | 24 месеца |