- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Rosu |
| Material interior | Aluminiu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Waffle |
| Putere | 1000 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Caracteristici cheie | Indicatorul luminos, Suprafață interioară non-stick, Sistem de stocare a cablurilor |
| Inaltime | 11 cm |
| Latime | 18.5 cm |
| Lungime | 23.5 cm |
| Diametru suprafata gatire | 18 cm |
| Garanție | 24 luni |