- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Εσωτερικό υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Βαφλιέρα |
| Εξουσία | 1000 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Λυχνία ένδειξης |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Φωτεινή ένδειξη, Αντικολλητική εσωτερική επιφάνεια, Σύστημα αποθήκευσης καλωδίου |
| Υψος | 11 cm |
| Πλάτος | 18.5 cm |
| Μήκος | 23.5 cm |
| Διάμετρος επιφάνειας μαγειρέματος | 18 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |