- -7,67 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за кисело мляко |
| Мощност | 20 W |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Ключови характеристики | Светлинен индикатор |
| Капацитет на приготвяне | 1 l |
| Височина | 19 cm |
| Ширина | 16 cm |
| Дължина | 16 cm |
| Color | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |