- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Παρασκευαστής γιαουρτιού |
| Εξουσία | 20 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Φωτεινή ένδειξη |
| Ικανότητα μαγειρέματος | 1 l |
| Υψος | 19 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Μήκος | 16 cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |