- -7,67 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Iaurt |
| Putere | 20 W |
| Functii | Indicator luminos |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Caracteristici cheie | Indicatorul luminos |
| Capacitate preparare | 1 l |
| Inaltime | 19 cm |
| Latime | 16 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Culoare | Alb |
| Garanție | 24 luni |