
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Син |
| Съдържание пакет | 20 x Шприц торбички + 3 x накрайника |
| Материал интериор | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Височина | 2.5 cm |
| Ширина | 12.1 cm |
| Дължина | 22.9 cm |
| Тегло | 70 g |