
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Albastru |
| Continut pachet | 20 x Шприц торбички + 3 x накрайника |
| Material interior | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Inaltime | 2.5 cm |
| Latime | 12.1 cm |
| Lungime | 22.9 cm |
| Greutate | 70 g |