
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπλε |
| Πακέτο περιεχομένων | 20 x Шприц торбички + 3 x накрайника |
| Εσωτερικό υλικό | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υψος | 2.5 cm |
| Πλάτος | 12.1 cm |
| Μήκος | 22.9 cm |
| Βάρος | 70 g |