- -55,70 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Материал интериор | Стомана |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Дозатор за напитки |
| Мощност | 800 W |
| Функции | Таймер |
| Брой програми | 7 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Ключови характеристики | Анти плъзгаща система, Светлинен индикатор, Измиване в съдомиялна |
| Капацитет на приготвяне | 473 ml |
| Време за приготвяне | 1.5 min |
| Височина | 40.5 cm |
| Ширина | 16.5 cm |
| Дължина | 27 cm |
| Тегло | 6.7 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |