- -55,70 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Εσωτερικό υλικό | Ατσάλι |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Дозатор за напитки |
| Εξουσία | 800 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Φωτεινή ένδειξη, Πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων |
| Ικανότητα μαγειρέματος | 473 ml |
| Ωρα προετοιμασίας | 1.5 min |
| Υψος | 40.5 cm |
| Πλάτος | 16.5 cm |
| Μήκος | 27 cm |
| Βάρος | 6.7 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |