- -55,70 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Inox, Negru |
| Material interior | Oţel |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Dispenser de băuturi |
| Putere | 800 W |
| Functii | Temporizator |
| Numar programe | 7 |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Caracteristici cheie | Sistemul anti-alunecare, Indicatorul luminos, Spălarea în mașina de spălat vase |
| Capacitate preparare | 473 ml |
| Timp preparare | 1.5 min |
| Inaltime | 40.5 cm |
| Latime | 16.5 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Greutate | 6.7 Kg |
| Garanție | 24 luni |