- -6,14 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Уред за кисело мляко |
| Мощност | 20 W |
| Функции | Автоматично изключване |
| Нива на мощност | 1 |
| Брой програми | 2 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Капацитет на приготвяне | 1 l |
| Време за приготвяне | 8 h, 12 h |
| Височина | 19.5 cm |
| Ширина | 17.5 cm |
| Дължина | 17.5 cm |
| Тегло | 0.6 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |