- -6,14 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Παρασκευαστής γιαουρτιού |
| Εξουσία | 20 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Αριθμός προγραμμάτων | 2 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ικανότητα μαγειρέματος | 1 l |
| Ωρα προετοιμασίας | 8 h, 12 h |
| Υψος | 19.5 cm |
| Πλάτος | 17.5 cm |
| Μήκος | 17.5 cm |
| Βάρος | 0.6 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |