- -6,14 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Iaurt |
| Putere | 20 W |
| Functii | Oprirea automată |
| Trepte putere | 1 |
| Numar programe | 2 |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Capacitate preparare | 1 l |
| Timp preparare | 8 h, 12 h |
| Inaltime | 19.5 cm |
| Latime | 17.5 cm |
| Lungime | 17.5 cm |
| Greutate | 0.6 Kg |
| Garanție | 36 luni |