- -28,07 €
- Изчерпано

- Мощност: 800 W
- Капацитет: 3 контейнера за сладолед по 709 мл
- Интелигентност с едно докосване: 10 Auto-iQ програми ви дават постоянни резултати само с натискането на бутон.
- Лесно приготвяне: Смесете съставките по желание и сладоледа в предоставените чаши. Когато сте готови за консумация, обработете твърдата замразена смес до кремообразна само за 1-2 минути
- Технология CREAMify: Двойните задвижващи двигатели прилагат натиск надолу и въртят професионалното острие за сметана, което фино нарязва ледените частици и ги превръща във вкусни лакомства като каша, замразени напитки, фрапе и други
- Части, подходящи за съдомиялна машина
- 10 автоматични програми за приготвяне:
Сладолед
Gelato
Сорбе
Лек сладолед
Замразено кисело мляко
Млечен шейк
Замразена напитка
Slushie
Фрапе
Mix-Ins
- Размери (ВxШxД): 42.4 x 30.5 x 21.4 см
- Дължина на кабела: 0.88 м
- Материал: Пластмаса, Неръждаема стомана
- Тегло: 6.66 Kg
- Цвят: Черен
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Инокс, Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за сладолед |
| Мощност | 800 W |
| Функции | Индикаторна светлина, Таймер |
| Брой програми | 10 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на приготвяне | 0.709 l |
| Време за приготвяне | 2 min |
| Височина | 42.4 cm |
| Ширина | 30.5 cm |
| Дължина | 21.4 cm |
| Дължина на кабела | 0.88 m |
| Гаранция | 24 месеца |