- -28,07 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή παγωτού |
| Εξουσία | 800 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Χρονοδιακόπτης |
| Αριθμός προγραμμάτων | 10 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα μαγειρέματος | 0.709 l |
| Ωρα προετοιμασίας | 2 min |
| Υψος | 42.4 cm |
| Πλάτος | 30.5 cm |
| Μήκος | 21.4 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.88 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |