- -28,07 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Inox, Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mașină pentru înghețată |
| Putere | 800 W |
| Functii | Indicator luminos, Temporizator |
| Numar programe | 10 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate preparare | 0.709 l |
| Timp preparare | 2 min |
| Inaltime | 42.4 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Lungime | 21.4 cm |
| Lungime cablu | 0.88 m |
| Garanție | 24 luni |