- -17,95 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за палачинки |
| Мощност | 1500 W |
| Функции | Температурен контрол, Индикаторна светлина |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ключови характеристики | Светлинен индикатор, Звуков сигнал |
| Височина | 10.5 cm |
| Ширина | 39.5 cm |
| Дължина | 41 cm |
| Диаметър на повърхността за готвене | 38 cm |
| Гаранция | 24 месеца |