- -17,95 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Producător de pancake |
| Putere | 1500 W |
| Functii | Controlul temperaturii, Indicator luminos |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Caracteristici cheie | Indicatorul luminos, Semnal sonor |
| Inaltime | 10.5 cm |
| Latime | 39.5 cm |
| Lungime | 41 cm |
| Diametru suprafata gatire | 38 cm |
| Garanție | 24 luni |