- -17,95 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Παρασκευαστής τηγανιτών |
| Εξουσία | 1500 W |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Λυχνία ένδειξης |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Φωτεινή ένδειξη, Ηχητικό σήμα |
| Υψος | 10.5 cm |
| Πλάτος | 39.5 cm |
| Μήκος | 41 cm |
| Διάμετρος επιφάνειας μαγειρέματος | 38 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |