- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Бял |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Шоколадов фонтан |
| Мощност | 25 W |
| Функции | Защита против прегряване, Индикаторна светлина |
| Нива на мощност | 1 |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Максимална температура | 80 C |
| Брой програми | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 24 cm |
| Ширина | 15 cm |
| Дължина | 15 cm |
| Тегло | 1 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |