- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Alb |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Fantana de ciocolata |
| Putere | 25 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos |
| Trepte putere | 1 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Temperatura maxima | 80 C |
| Numar programe | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Inaltime | 24 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Greutate | 1 Kg |
| Garanție | 24 месеца |