- -10,23 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Шоколадов фонтан |
| Εξουσία | 25 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Λυχνία ένδειξης |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 80 C |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 24 cm |
| Πλάτος | 15 cm |
| Μήκος | 15 cm |
| Βάρος | 1 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |