- -7,67 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Червен |
| Материал интериор | Алуминий |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за чироси |
| Мощност | 700 W |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Ключови характеристики | Анти плъзгаща система, Светлинен индикатор, Незалепваща вътрешна повърхност, Студена при допир ръкохватка, Вертикално съхранение |
| Брой на приготвяните продукти | 4 |
| Височина | 11 cm |
| Ширина | 13.5 cm |
| Дължина | 32.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |