- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Εσωτερικό υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Уред за чироси |
| Εξουσία | 700 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Φωτεινή ένδειξη, Αντικολλητική εσωτερική επιφάνεια, Κρύα στην αφή λαβή, Κάθετη αποθήκευση |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 4 |
| Υψος | 11 cm |
| Πλάτος | 13.5 cm |
| Μήκος | 32.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |