- -7,67 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Rosu |
| Material interior | Aluminiu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Chirls |
| Putere | 700 W |
| Functii | Indicator luminos |
| Caracteristici cheie | Sistemul anti-alunecare, Indicatorul luminos, Suprafață interioară non-stick, Rece la manipularea touch, Depozitare verticală |
| Numar produse preparate | 4 |
| Inaltime | 11 cm |
| Latime | 13.5 cm |
| Lungime | 32.5 cm |
| Garanție | 24 luni |