- -20,45 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Червен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за пуканки |
| Мощност | 1200 W |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Ключови характеристики | Анти плъзгаща система, Светлинен индикатор |
| Капацитет на приготвяне | 80 g |
| Време за приготвяне | 3 min |
| Височина | 28 cm |
| Ширина | 29.5 cm |
| Дължина | 29.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |