- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή ποπ κορν |
| Εξουσία | 1200 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Φωτεινή ένδειξη |
| Ικανότητα μαγειρέματος | 80 g |
| Ωρα προετοιμασίας | 3 min |
| Υψος | 28 cm |
| Πλάτος | 29.5 cm |
| Μήκος | 29.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |