- -20,45 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Floricele de porumb |
| Putere | 1200 W |
| Functii | Indicator luminos |
| Caracteristici cheie | Sistemul anti-alunecare, Indicatorul luminos |
| Capacitate preparare | 80 g |
| Timp preparare | 3 min |
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 29.5 cm |
| Lungime | 29.5 cm |
| Garanție | 24 luni |