- -10,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | ABS |
| Цвят | Червен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за пуканки |
| Мощност | 1200 W |
| Функции | Индикаторна светлина, Запазване на топлината |
| Ключови характеристики | Анти плъзгаща система, Светлинен индикатор, Измиване в съдомиялна |
| Капацитет на приготвяне | 260 ml |
| Време за приготвяне | 3 min |
| Височина | 28.5 cm |
| Ширина | 18.5 cm |
| Дължина | 15.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |