- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | ABS |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή ποπ κορν |
| Εξουσία | 1200 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Διατήρηση θερμότητας |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Φωτεινή ένδειξη, Πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων |
| Ικανότητα μαγειρέματος | 260 ml |
| Ωρα προετοιμασίας | 3 min |
| Υψος | 28.5 cm |
| Πλάτος | 18.5 cm |
| Μήκος | 15.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |