- -10,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | ABS |
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Floricele de porumb |
| Putere | 1200 W |
| Functii | Indicator luminos, Conservarea căldurii |
| Caracteristici cheie | Sistemul anti-alunecare, Indicatorul luminos, Spălarea în mașina de spălat vase |
| Capacitate preparare | 260 ml |
| Timp preparare | 3 min |
| Inaltime | 28.5 cm |
| Latime | 18.5 cm |
| Lungime | 15.5 cm |
| Garanție | 24 luni |