- -2,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за сладки |
| Мощност | 1200 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Брой програми | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Ключови характеристики | Светлинен индикатор, Незалепваща вътрешна повърхност |
| Време за приготвяне | 2 min |
| Брой на приготвяните продукти | 12 |
| Дължина | 23.5 cm |
| Дължина на кабела | 73 cm |
| Тегло | 1 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |