- -2,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Drăguţ |
| Putere | 1200 W |
| Trepte putere | 1 |
| Numar programe | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Caracteristici cheie | Indicatorul luminos, Suprafață interioară non-stick |
| Timp preparare | 2 min |
| Numar produse preparate | 12 |
| Lungime | 23.5 cm |
| Lungime cablu | 73 cm |
| Greutate | 1 Kg |
| Garanție | 24 месеца |