- -2,56 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή γλυκών |
| Εξουσία | 1200 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Φωτεινή ένδειξη, Αντικολλητική εσωτερική επιφάνεια |
| Ωρα προετοιμασίας | 2 min |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 12 |
| Μήκος | 23.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 73 cm |
| Βάρος | 1 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |