- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Червен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Гофретник |
| Мощност | 700 W |
| Функции | Защита против прегряване |
| Нива на мощност | 1 |
| Брой програми | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Ключови характеристики | Незалепваща вътрешна повърхност |
| Височина | 9.5 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Дължина | 21 cm |
| Тегло | 1.4 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |