- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Waffle |
| Putere | 700 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Trepte putere | 1 |
| Numar programe | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Caracteristici cheie | Suprafață interioară non-stick |
| Inaltime | 9.5 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Greutate | 1.4 Kg |
| Garanție | 24 месеца |