- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Βαφλιέρα |
| Εξουσία | 700 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντικολλητική εσωτερική επιφάνεια |
| Υψος | 9.5 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Μήκος | 21 cm |
| Βάρος | 1.4 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |