- -21,99 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Тюркоаз |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за захарен памук |
| Мощност | 450 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Височина | 26.5 cm |
| Ширина | 28 cm |
| Дължина | 28 cm |
| Тегло | 1.81 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |