- -21,99 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Turcoaz |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Bumbac |
| Putere | 450 W |
| Trepte putere | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar produse preparate | 1 |
| Inaltime | 26.5 cm |
| Latime | 28 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Greutate | 1.81 Kg |
| Garanție | 24 месеца |