- -21,99 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Τιρκουάζ |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή για μαλλί της γριάς |
| Εξουσία | 450 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Υψος | 26.5 cm |
| Πλάτος | 28 cm |
| Μήκος | 28 cm |
| Βάρος | 1.81 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |