- -15,13 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Тюркоаз |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за сладолед |
| Мощност | 1100 W |
| Функции | Защита против прегряване |
| Брой програми | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Време за приготвяне | 30 min |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Височина | 25 cm |
| Ширина | 22.5 cm |
| Тегло | 2.74 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |