- -15,13 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Turcoaz |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mașină pentru înghețată |
| Putere | 1100 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Numar programe | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Timp preparare | 30 min |
| Numar produse preparate | 1 |
| Inaltime | 25 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Greutate | 2.74 Kg |
| Garanție | 24 месеца |