- -15,13 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Τιρκουάζ |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή παγωτού |
| Εξουσία | 1100 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ωρα προετοιμασίας | 30 min |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Υψος | 25 cm |
| Πλάτος | 22.5 cm |
| Βάρος | 2.74 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |