- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Червен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за пуканки |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Ключови характеристики | Светлинен индикатор |
| Капацитет на приготвяне | 700 g |
| Височина | 49 cm |
| Ширина | 29.5 cm |
| Дължина | 25.5 cm |
| Тегло | 3.78 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |