- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή ποπ κορν |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Φωτεινή ένδειξη |
| Ικανότητα μαγειρέματος | 700 g |
| Υψος | 49 cm |
| Πλάτος | 29.5 cm |
| Μήκος | 25.5 cm |
| Βάρος | 3.78 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |